Nyní máte možnost rychle shlédnout veškeré ceny na daných linkách společnosti Wizzair. Přehledný kalendář naleznete zde - http://wizzair.com/cs-CZ/Country/CZ .

Kalendář letenek Wizzair

Založil ve fóru Letecké společnosti

Pure masochism.

0 Citovat

Dobry den

Prisli mi zmeny na let vienna- dubai ale nemam tam moznost zmenit terminy ako standartne byva len akceptovat alebo refund. Moze to casom tam pribudnut?

0 Citovat

Mám to stejně. Je tam změna asi 3 hodiny a bez možnosti změnit termín. Ale pak mám třeba Praha-Řím změnu o půl hodiny a už můžu měnit nejen město ale i datum. Tak jestli proste u linky do SAE tu možnost automaticky nedávají a až třeba nad 5 hodin? Nicméně pochybuji, že by to tam pak přibylo, pokud ten čase ještě nějak neupraví. 

0 Citovat

Na jare jsem mela totez, slo pouze potvrdit cas, nebo zrusit letenku, VIE-DXB

0 Citovat

Mně změnili Abu Dhabi o 2 hodiny a 25 minut a mám možnost změnit termín. Ale změnili to už 3 měsíce zpět, tak možná zase upravili podmínky 

0 Citovat

Mně taky před pár měsíci změnili Abu Dhabi a měla jsem i možnost změnit termín i změnit to na Dubaj.

0 Citovat

vlado81 napsal(a):

Dobry den

Prisli mi zmeny na let vienna- dubai ale nemam tam moznost zmenit terminy ako standartne byva len akceptovat alebo refund. Moze to casom tam pribudnut?

 

Mne v aplikácii ponúkalo pri tejto trase aj možnosť zmeniť termín/miesto odletu aj príletu. Na webe iba akceptovať, alebo refundáciu. Riešil som to minulý týždeň.

Pozri teda aplikáciu či to tak nemáš aj Ty.

0 Citovat

Me to dokonce prehodili o 1 den, a pouze potvrdit nebo refund.

0 Citovat

tbu napsal(a):

To jo, ale už jsem ve věku, kdy spát na letišti nechci, ani vstávat ve tři a brát si taxíka na letiště, nehledě k tomu, že to je další "zbytečná" noc, kterou musím zaplatit ... to byl jen povzdech :-)

Ostatním to třeba tak vyhovuje a ať si to užijí :-)

Řešení je zapadnout do nějakého baru, kde to žije a pak z baru rovnou na letiště k odletu.

Užiješ si to, pokud již nemáš po sezoně.

0 Citovat

Tohle je řešení, pokud na letiště něco v noci jede. S taxíkem se to moc neoplatí.

0 Citovat

Michale, to mi ale moc nepasuje na tu tvou 1. podmínku, jak jsi psal: "Tyhle ranní lety beru jedině, když se dá stihnout ještě dostat do práce a není potřeba na letiště brát taxíka."

0 Citovat

Je prosím nějaká šance, že letenky do Říma v listopadu již vydrží beze změn? Zatím je změnili jednou, kolikrát s tím průměrně hýbají?

0 Citovat

Moja skusenost - Rim v 11/22 bez jedinej zmeny, Amman v 2/23 bez jedinej zmeny.

0 Citovat

Moje zkušenosti: Malta 2022 nebo Lisabon 2022 tolik změn/zrušení, že ve finále to pro nás bylo zcela nepoužitelné. Nebylo to poprvé co nám Wizz překazil výlet.. Od té doby je pro mě Wizz tabu...

0 Citovat

Tirana ani nezacala z brem lietat a uz to zrusili :(

0 Citovat

Podle mě to nezrušili, smazali víc linek, podle mě s tím chtějí ještě hýbat. Já bych vydržela. Koukala jsem třeba na Larnaku, kde byly lety každý den, což je nesmysl, teď tam není nic. Dtto Katánie a další

0 Citovat

Dnes změny na letech VIE - DXB/AUH...  změna se týká na WIZZ Malta.

Nejde změnit lety, pouze potvrdit, nebo refund. 

V app pro změnu je pouze možnost přesměrování na web, a stejné podmínky.

Navíc již jsou tam provedené změny, i přesto, že píšou, že máte potvrdit lety a nic se nezměnilo...například měl jsem VIE/DXB  zpět AUH/VIE a potvrdit chtějí VIE/DXB/VIE. V přesměrování na web je ještě větší perla na potvrzení -

VIE/ DXB tam s původním datem a zpáteční datum je taky VIE/ DXB???

 

0 Citovat

Změnili taky VIE - HRG z W6 na W4. 

Mně teda jde udělat i rebooking. 

0 Citovat

 

Jde to v app? Nemám ještě aktualizaci app. Čekám na zdejší reakce.

0 Citovat

Prosím, nevíte, do kdy se musí změna u wizz potvrdit? V případě nepotvrzení zůstávají lety tak, jak je nabídli se změnami? Mě tedy lety zustaly původní i s časem, je změna pouze na wizz malta ltd.

0 Citovat

To potvrzovani/ruseni apod. v pripade zmen slo vzdycky udelat jen pres web, nikdy neslo udelat v mobilni aplikaci. Kdyz naposledy menili operatora (nikoli casy letu), tak v tom meli takovy bordel, ze neslo ani potvrdit souhlas a nakonec mi tam za nejakou dobu naskocilo, ze ho ten system automaticky potvrdil za me.

1 Citovat

Audit napsal(a):

 

Jde to v app? Nemám ještě aktualizaci app. Čekám na zdejší reakce.

 

Jde to jen přes web, aplikace mi změnu ani žádné možnosti nehlásí.

 

Ala napsal(a):

 

To potvrzovani/ruseni apod. v pripade zmen slo vzdycky udelat jen pres web, nikdy neslo udelat v mobilni aplikaci. Kdyz naposledy menili operatora (nikoli casy letu), tak v tom meli takovy bordel, ze neslo ani potvrdit souhlas a nakonec mi tam za nejakou dobu naskocilo, ze ho ten system automaticky potvrdil za me.

 

 

Některé jdou změnit i přímo v aplikaci. Vienna - Abu Dhabi musím přes web, ale třeba Vienna - Eilat mi jde udělat přímo v aplikaci. 

 

 


screenshot-20231001-124859-wizz-air.jpg

0 Citovat

Někdo zkušenost s voláním za "místní sazbu" na Wizzair?

Například Polsko-

+48 32 213 29 16, telefonní číslo pro místní sazbu

Jsou tam jenom 3 země, kde je možno využít volání za místní sazbu, Polsko je nejpřijatelnější.

0 Citovat

Audit napsal(a):

Dnes změny na letech VIE - DXB/AUH...  změna se týká na WIZZ Malta.

Nejde změnit lety, pouze potvrdit, nebo refund. 

V app pro změnu je pouze možnost přesměrování na web, a stejné podmínky.

Navíc již jsou tam provedené změny, i přesto, že píšou, že máte potvrdit lety a nic se nezměnilo...například měl jsem VIE/DXB  zpět AUH/VIE a potvrdit chtějí VIE/DXB/VIE. V přesměrování na web je ještě větší perla na potvrzení -

VIE/ DXB tam s původním datem a zpáteční datum je taky VIE/ DXB???

 

Mam taky VIE- DXB a AuH-VIE, vse stejne i casy, akorat Wizz Malta

0 Citovat

Mne dnes prišla zmena VIE-Jeddah na Wizz Malta. Dátum aj čas bez zmeny. 

Je za tým schovaný nejaký problém? Ci si to tu oznamujeme len pre info? 🙂

1